جملات کوتاه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای :شورا یک نمونه پیش بینی شده اسلام برای حضور آحاد مردم در کارها اسلام است                 امام خمینی (ره) : مردم را مشارکت بدهید، کارهایی را که نیاز نیست دولت انجام دهد، به مردم بسپارید                 رهبر معظم انقلاب اسلامى: ما به برکت اسلام توانسته ایم هویت ایرانی خود را حفظ کنیم واین حقیقت باید در هر خدمت و امور شهری خود را نشان دهد                  امام خمینی (ره): بحمدالله الان شهرداری ها طوری شده اند که خدمت در آن عبادت است                 حضرت آیت الله خامنه ای : خدا را شكر مي‌كنيم‌ كه‌ امروز، مديران‌ كشور و دستگاههاي‌ مسؤول‌ در مقابل‌ مردم‌ و خدا، با صدق‌ و صفا مشغول‌ تلاشند.                  تفسير آيه 39 سوره نجم : ايمان و تقوا عامل آباداني و رشد و توسعه پايدار است.                  امام خمینی : خود ملت و شهرداری ها باید در آباد کردن این مملکت کوشش کنند                  تلاش ما داشتن سازمانی خودکفا ، خدمتگزار و پاسخگو ست                  امام رضا (علیه ‎السلام): هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى برطرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش برطرف سازد.                 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: گزارش عملکرد باید به افکار عمومی ارائه شود تا مردم ضمن اطلاع از اقدامات انجام گرفته ، از کارها و برنامه های آینده نیز مطلع شوند                 

نگاه به زندگی

A+ / A-

آپلود عکس

برای این که کسی را درست بشناسیم، ابتدا باید از نوع نگاه او به دنیا و محیط پیرامونش، انسان های دور و برش و خدای بالای سرش آگاهی یابیم!

سید مهدی عیسی زاده از سکون و روزمرگی بیزار است. تجلی انسان را در حرکت و تلاش و تکاپو می‌داند و می‌خواهد در هر جایگاهی که هست، منشأ تغییر و تحول مثبت باشد. انسانیت را در حرکت به سمت پیشرفت، تکامل و مفید بودن برای جامعه می‌بیند و معتقد است درختی که نه سایه‌ای دارد و نه ثمری، محکوم به نابودی است!

زندگی را هدیه و فرصت یکباره‌ی خداوندِ رحمان می‌داند و استفاده از این فرصت یگانه برای پیشروی در مسیر صحیح را وظیفه‌ی خود. به همین خاطر است که دوست دارد کاری که بر عهده اش نهاده شده، با کمترین خبط و خطایی انجام شود.

سید مهدی، مدیریت را در برخورد درست و دوستانه و در احترام متقابل و چالش کم می‌داند، اما هرگز نتیجه و خروجی کار را فدای دوستی‌ها و مصلحت‌اندیشی‌ها نمی‌کند.

در دانشگاه، تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا با تدریس مفهومی، علم خود را به بهترین روش و بدون هیچ کاستی و نقصانی در اختیار دانشجویانش قرار دهد.

او اعتقاد دارد اگر انسان، «خدایی» باشد و معنویت را سرلوحه‌ی امور خود قرار دهد، همان خداوندِ قادر و بخشنده، دغدغه‌های مادی و دنیایی او را هم بر طرف خواهد ساخت!

 

 

 

 

برو به بالا