جملات کوتاه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای :شورا یک نمونه پیش بینی شده اسلام برای حضور آحاد مردم در کارها اسلام است                 امام خمینی (ره) : مردم را مشارکت بدهید، کارهایی را که نیاز نیست دولت انجام دهد، به مردم بسپارید                 رهبر معظم انقلاب اسلامى: ما به برکت اسلام توانسته ایم هویت ایرانی خود را حفظ کنیم واین حقیقت باید در هر خدمت و امور شهری خود را نشان دهد                  امام خمینی (ره): بحمدالله الان شهرداری ها طوری شده اند که خدمت در آن عبادت است                 حضرت آیت الله خامنه ای : خدا را شكر مي‌كنيم‌ كه‌ امروز، مديران‌ كشور و دستگاههاي‌ مسؤول‌ در مقابل‌ مردم‌ و خدا، با صدق‌ و صفا مشغول‌ تلاشند.                  تفسير آيه 39 سوره نجم : ايمان و تقوا عامل آباداني و رشد و توسعه پايدار است.                  امام خمینی : خود ملت و شهرداری ها باید در آباد کردن این مملکت کوشش کنند                  تلاش ما داشتن سازمانی خودکفا ، خدمتگزار و پاسخگو ست                  امام رضا (علیه ‎السلام): هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى برطرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش برطرف سازد.                 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: گزارش عملکرد باید به افکار عمومی ارائه شود تا مردم ضمن اطلاع از اقدامات انجام گرفته ، از کارها و برنامه های آینده نیز مطلع شوند                 

معرفی شهردار

A+ / A-

آپلود عکس 

نام و نام خانوادگی :  سید مهدی عیسی زاده 

چهاردهم بهمن سال ۱۳۵۵، فرزندی از تبار سادات در شهرستان بابل، چشم به جهان گشود؛

"سید مهدی عیسی زاده"، فرزند دومِ خانواده اش بود.

دوران تحصیلات ابتدایی را تا اواسط پایه ی چهارم در سبزه میدان و در «مدرسه‌ی شهید اکبرزاده» طی کرد. تغییر محل سکونت خانواده‌ی عیسی زاده باعث شد تا سید مهدی ادامه‌ی دوره ی دبستان را در «مدرسه‌ی حاجی ایمانی» بگذراند؛ مدرسه‌ای که البته مدیریت آن را کسی به عهده نداشت جز پدرش! هم‌دوره‌ای‌های او هنوز طنین تلاوت قرآن های صبحگاه او را به یاد دارند!

"مدرسه‌ی آزادی"، محل تحصیل او در مقطع راهنمایی و جایگاهی شد برای قرارگرفتن همیشگی در جمع درس‌خوان های شاگرد اول و دوم و سوم!

سال اول دبیرستان را در خیابان باغ ملی و «مدرسه‌ی امام خمینی (ره)» گذراند، اما رشته‌ی انتخابی اش برای سال بعد، او را از باغ ملی به کوچه‌ی دارالشفا و «دبیرستان فهیما» برد. سید مهدی، آینده‌ی تحصیلی خود را در رشته‌ی «ریاضی و فیزیک» جستجو می‌کرد. فعالیت‌های علمی و فرهنگی او در سال‌های دبیرستان نیز با کسب رتبه‌ی اول در مسابقات کتابخوانی ادامه یافت.

سال ۱۳۷۴، سال قبولی و ورود سید مهدی عیسی زاده به «دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر» بود. او در آن سال‌های سخت قبولی در کنکور، در یکی از پرطرفدارترین رشته ها یعنی «مهندسی عمران» پذیرفته شده بود. اما این فقط برای او یک آغاز بود!

قبولی در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی «مهندسی عمران گرایش سازه»، آن هم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد «علوم و تحقیقات مرکزی» در سال ۱۳۸۸، نشان داد که او در مسیر خود ثابت قدم است و هیچگاه از آموختن خسته نمی‌شود!

 

برو به بالا